Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/afaghcoc/public_html/Connections/cn.php on line 9

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/afaghcoc/public_html/Connections/cn.php:9) in /home/afaghcoc/public_html/Connections/secu.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/afaghcoc/public_html/Connections/cn.php:9) in /home/afaghcoc/public_html/Connections/secu.php on line 3
سررسید ۹۷ آفاق | سالنامه ۹۷ آفاق

سررسید و سالنامه آفاق سال ۹۷

تقویم دیواری و رومیزی


تقویم در دو مدل تقویم دیواری و تقویم رومیزی تولید می شود.
تقویم دیواری
هر ماه در یک صفحه( دوازده برگ)
یک فصل در یک صفحه(چهار برگ)
12 ماه سال در یک صفحه (یک برگ)
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی روزانه
تقویم رومیزی منشی(زیر دستی منشی) که در آن هر هفته در یک صفحه بزرگ نمایش داده می شود.
تقویم رومیزی ماهانه


تفاوت بین سالنامه و سالنما


سالنامه یا تقویم تلخیصی از داده ها و آمارهای مختلف است و هدف عمده سالنامه ثبت و ضبط فعالیتهای سال بر اساس کشور می باشد. سالنما اثری است که خلاصه ای از وقایع و اتفاقات مربوط به کشورها، شخصیت ها، حوادث و مطالب مختلف را درج می کند.


سررسید چیست ؟


سررسید چیستبه زبان ساده سررسید یا سالنامه همان دفترچه یادداشت روزانه است با این تفاوت که هر صفحه آن دارای تاریخ میباشد . البته امروزه بر اساس کاربردهای فراوان در رشته های مختلف کاری انواع مختلف سررسید به وجود آمده اند که در زیر به شرح آنها میپردازیم ؛ همچنین به خاطر کاربردی بودن سررسید و همچنین عمر طولانی ( یکسال ) میتواند به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار سودمند نیز مورد استفاده قرار گیرید . سررسید را میتوان بر اساس اطلاعات صفحات داخلی ، نوع جلد ، نوع صحافی و حتی سایز سررسید طبقه بندی کرد که در زیر به توضیح هر کدام میپردازیم .

اطلاعات صفحات داخلی سررسید :


معمولاً از لحاظ محتوایی سررسید دارای 3 بخش است : مقدمه : میتواند شامل تصاویری از نوروز و یا ... باشد و همچنین صفحه ای به نام دارنده سالنامه میباشد . صفحات داخلی سررسید : که در واقع همان صفحات یادداشت روزانه تاریخ دار میباشد . البته خود صفحات داخلی معمولاً به 4 مدل مختلف تقسیم بندی میشوند که در ادامه توضیحاتی در این مورد خواهیم داد . بخش پایانی : این بخش معمولاً شامل صفحاتی است که در آن میتوان اطلاعات مهندسی و یا برگه هایی برای یادداشت تلفن و یا برای مشاهده تلفن های ضروری مانند آتش نشانی ، اورژانس و غیره را یافت .

انواع صفحات داخلی سررسید بر اساس تاریخ بندی :


سررسید چیستبر اساس تاریخ ثبت شده در هر صفحه از سررسید میتوان 4 مدل مختلف سررسید را معرفی کرد : سررسید روزانه ( جمعه جدا ) : در واقع هر صفحه در این نوع از سررسید نماینده یک روز از سال میباشد و در هر صفحه تاریخ یک روز ثبت شده است . سررسید روزشمار ( پنج شنبه و جمعه با هم ) : در واقع این مدل مانند مدل قبلی میباشد فقط روز های پنجشنبه و جمعه به جای اینکه در 2 صفحه متفاوت چاپ شوند ، در یک صفحه چاپ شده اند. این نوع از سررسید مناسب اکثر مشاغل میباشد زیرا اکثراً در روز جمعه تعطیل میباشند و نیازی به یادداشت برداری در روز جمعه ندارند . سررسید دوروز شمار : در هر صفحه این نوع سررسید 2 روز هفته ثبت شده است و برای مشاغلی که یادداشت برداری کمی در روز دارند مناسب است . سررسید هفتگی : در هر دو صفحه این سررسید هفت روز هفته گنجانده شده و برای یادداشت برداری های کوتاه مناسب است .

انوع جلد سررسید :


سررسید چیست معمولاً برای ساخت جلد سررسید از انواع جلدهای سخت با روکش های مختلف استفاده میشود . که این روکش ها میتواند سلفونی ( گلاسه با روکش سلفون مات یا براق ) ، چرم مصنوعی یا طبیعی ، ترمو یا گالینگور باشد . البته بنا به سلیقه و توانایی تولید کننده میتواند از روکش های مختلف دیگری نیز استفاده نماید .

انواع صحافی سررسید :


سررسید با توجه به نوع صفحات داخلی آن و حتی نوع جلد میتواند صحافی های مختلفی نیز داشته باشد که از این میان می توان به صحافی ته دوخت (دوختی ) ، فنردوبل یا فنر مارپیچ ، کلاسوری اشاره کرد .

انواع سایز سررسید :


البته سایز سررسید میتواند بنا به نظر تولید کننده دلخواه و متفاوت باشد ولی برای کاهش ضایعات و همچنین قیمت تمام شده معمولاً از سایز های استاندارد زیر استفاده میشود : سایز رحلی : بیشتر برای سررسیدهای مدیران استفاده میشود و دارای جای یادداشت بیشتری نسبت به سررسید وزیری میباشد . تقریباً کمی کوچکتر از سایز استاندارد آ4 و تقریباً برابر با ( 21 در 28.5 سانتیمتر ) میباشد . سایز وزیری : این سایز که پر مصرف ترین سایز و مناسب ترین آنها نیز میباشد تقریباً همان سایز ب5 ( 25 در 17.5 سانتیمتر ) میباشد که پس از دور بری در صحافی تقریباً 5 میلیمتر تا 1 سانت کوچکتر مشود. سایز کتاب های درسی نیز معمولاً سایز وزیری میباشد . سایز رقعی : این سایز کوچکتر از وزیری و تقریباً برابر با سایز آ5 استاندارد و برابر با ( 21 در 14.5 سانتیمتر ) میباشد . سایز پالتویی : در دو مدل پالتویی بزرگ و پالتویی کوچک تولید میشود که به ترتیب دارای سایز ( 11.5 در 22.5 سانتیمتر ) و ( 11 در 20 سانتیمتر ) است . سایز جیبی : تقریباً برابر با سایز آ7 استاندارد میباشد و برابر با ( 14.5 در 10 سانتیمتر ) میباشد . البته این سایزها به صورت تقریبی میباشد و بنا به نوع صحافی میتواند کمی کوچکتر یا بزرگتر نیز شود .

چاپ سررسید به صورت اختصاصی :


از آنجا که سررسید ( سالنامه ) به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار موثر میتواند مورد استفاده قرار گیرید ، شرکت ها و سازمان های مختلف همه ساله از این موقعیت استفاده کرده و با چاپ سررسید به صورت اختصاصی از وجود یک محصول تبلیغاتی موثر بهره میبرند . معمولاً چاپ اختصاصی سررسید به 3 روش زیر میتواند انجام شود : چاپ اختصاصی فقط روی جلد : در این روش معمولاً از چاپ سیلک ، طلاکوب یا داغکوب استفاده میشود و لوگو و شماره تلفن های متقاضی بر روی سررسید های از قبل تولید شده چاپ میگردد . چاپ اختصاصی روی جلد و اضافه کردن صفحات تبلیغاتی : در این روش علاوه بر چاپ روی جلد ، بنا به درخواست مشتری میتوان تعدادی صفحات تبلیغاتی از محصولات یا خدمات وی تهیه کرد و به داخل سررسیدهای از قبل تولید شده اضافه نمود و سپس آن را صحافی شده به وی تحویل داد . همچنین بنا به درخواست مشتری میتوان لوگوی سازمان یا شرکت متقاضی را در تک تک صفحات سررسید چاپ کرد . چاپ اختصاصی کامل سررسید : در این روش از جلد تا صفحات داخلی و صفحات تبلیغاتی سررسید همگی بنا به درخواست مشتری به صورت کاملاً اختصاصی چاپ و تولید میشود . البته این روش فقط برای تیراژهای بسیار بالا مناسب میباشد و قیمت تمام شده آن نسبت به دو روش قبلی بالاتر است . دراین مطلب سعی شد تا یک سری اطلاعات کلی در مورد برخی اصطلاحات رایج در مورد سالنامه یا سررسید در اختیار دوستداران این محصول قرار گیرد . امیدواریم مثمر ثمر واقع شده باشد .


انواع سررسید ۹۷ آفاق


ارگانایزر یک روزه قفل دار سررسید جلد ترمو سررسید پلاک دار سررسید یک روزه سررسید مگنتی سررسید پالتویی سررسید لبه هلالی


سررسید چرم ترمو ( ترمو ) thermo pu چیست؟

چرم ترمو نوعی از چرم مصنوعی است که ظاهری لطیف تر و زیباتر دارد و هنگامی که داغکوبی روی آن انجام می شود این نوع چرم مصنوعی ( ترمو ) کمی سوخته و تغییر رنگ می دهد که نمایشی بسیار زیبا و پرجلوه به آرم و یا نوشته داغی شده می بخشد . نمایی تقریباً شبیه به هنر سوخت است که از هنرهای کهن ایرانی است .
از این رو این نوع چرم مصنوعی ( ترمو ) محبوبیت عام یافته و برای جلد قرآن،کتب نفیس،سررسید و سالنامه مورد استفاده بسیار قرار می گیرد .
توجه فرمایید که چرم های مصنوعی معمولی فاقد این حالت سوختگی و برگرداندن رنگ هستند و مقبولیت بسیار چرم ترمو به دلیل همین تفاوت است .
چرم ترمو برای تولید انواع : کتاب ، آلبوم ، انواع جلد سخت ، سررسید ، سالنامه ، تقویم ، تقویم رومیزی ، قاب های نفیس ، جعبه ،


ابعاد سررسید وکتاب


قطع

سایز بعد از برش

سلطانی

49×34

رحلی بزرگ(مدیران)

33×24

رحلی کوچک

28.5×21

وزیری

24×17

رقعی

21×14.5

پالتوئی(نیم وزیری) 

16.5×12

پالتویی(نیم رقعی)

14×10.5

پالتوئي بلند

20×9.5

خشتی 

22×21.5

جیبی

 14.5×10

جیبی پالتویی

21×10.5

نیم جیبی

8×12


‎ سررسید سیمی 1397,‎ سررسید سیمی 97,‎ سررسید سیمی1397,‎ سررسید سیمی97,‎ سررسید ‏شاهنامه,‎‏ سررسید شيراز 1397,‎‏ سررسید شيراز 97,‎‏ سررسید شيراز1397,‎‏ سررسید شيراز97,‎‏ ‎سررسید شيك اصفهان,1397, 97,‎آغاز پیش فروش ‏سررسید 1397,‎آغاز پیش فروش ‏سررسید 97,‎آغاز پیش فروش ‏سررسید1397,‎آغاز پیش فروش ‏سررسید97,‏آغاز فروش ‏سررسید,‏آغاز فروش ‏سررسید 1397,‏آغاز فروش ‏سررسید 97,‏آغاز فروش ‏سررسید1397,‏آغاز فروش ‏سررسید97,ارسال نمونه سررسید,ارسال نمونه سررسید 1397,ارسال نمونه سررسید 97,ارسال نمونه سررسید1397,ارسال نمونه سررسید97,‏ارگانايزر,‏ارگانايزر 1397,‏ارگانايزر 97,‏ارگانايزر1397,‏ارگانايزر97,ارگانایزر,ارگانایزر 1397,ارگانایزر 97,ارگانایزر1397,ارگانایزر97,‏ارگانایزرمدیریتی‏‏‏‏,‏ارگانایزرمدیریتی‏‏‏‏ 1397,‏ارگانایزرمدیریتی‏‏‏‏ 97,‏ارگانایزرمدیریتی1397,‏ارگانایزرمدیریتی97,‎ارگانایزرو سالنامه مدیریتی,‎ارگانایزرو سالنامه مدیریتی 1397,‎ارگانایزرو سالنامه مدیریتی 97,‎ارگانایزرو سالنامه مدیریتی1397,‎ارگانایزرو سالنامه مدیریتی97,‏ارگانیزر,‏ارگانیزر 1397,‏ارگانیزر 97,‏ارگانیزر با تیراژ هزار و میلیونی سررسید,ارگانیزر و سالنامه مدیریتی,ارگانیزر و سالنامه مدیریتی 1397,ارگانیزر و سالنامه مدیریتی 97,ارگانیزر و سالنامه مدیریتی1397,ارگانیزر و سالنامه مدیریتی97,‏ارگانیزر1397,‏ارگانیزر97,انواع تقویم حصیری,انواع تقویم حصیری 1397,انواع تقویم حصیری 97,انواع تقویم حصیری1397,انواع تقویم حصیری97,با تیراژ هزار و میلیونی سررسید,با تیراژ هزار و میلیونی سررسید 1397,با تیراژ هزار و میلیونی سررسید 97,با تیراژ هزار و میلیونی سررسید1397,با تیراژ هزار و میلیونی سررسید97,بزرگترین تولیدکننده سررسید,بزرگترین تولیدکننده سررسید 1397,بزرگترین تولیدکننده سررسید 97,بزرگترین تولیدکننده سررسید1397,بزرگترین تولیدکننده سررسید97,پالتویی,پالتویی 1397,پالتویی 97,پالتویی1397,پالتویی97,پخش سالنامه,پخش سالنامه 1397,پخش سالنامه 97,پخش سالنامه1397,پخش سالنامه97,پیش فروش سررسید,‏پیش فروش سررسید 1397,‏پیش فروش سررسید 97,‏پیش فروش سررسید1397,‏پیش فروش سررسید97,تخصصی ترین مرکز چاپ منحصر بفرد سررسید و سالنامه,تخصصی ترین مرکز چاپ منحصر بفرد سررسیدو سالنامه‏,تخصصی ترین مرکز سررسید و سالنامه,تخصصی ترین مرکز سررسید و سالنامه 1397,تخصصی ترین مرکز سررسید و سالنامه 97,تخصصی ترین مرکز سررسید و سالنامه1397,تخصصی ترین مرکز سررسید و سالنامه97,تقویم پالتویی,تقویم پالتویی 1397,تقویم پالتویی 97,تقویم پالتویی1397,تقویم پالتویی97,تقویم حصیری سفیران,تقویم حصیری سفیران 1397,تقویم حصیری سفیران 97,تقویم حصیری سفیران1397,تقویم حصیری سفیران97,تقویم دیواری حصیری,تقویم دیواری حصیری 1397,تقویم دیواری حصیری 97,تقویم دیواری حصیری1397,تقویم دیواری حصیری97,تقویم رومیزی,تقویم رومیزی 1397,تقویم رومیزی 97,تقویم رومیزی سال,تقویم رومیزی سال 1397,تقویم رومیزی سال 97,تقویم رومیزی سال1397,تقویم رومیزی سال97,تقویم رومیزی لاله زار تبریز,تقویم رومیزی لاله زار تبریز 1397,تقویم رومیزی لاله زار تبریز 97,تقویم رومیزی لاله زار تبریز1397,تقویم رومیزی لاله زار تبریز97,تقویم رومیزی1397,تقویم رومیزی97,تقویم رومیزی97- لاله زار تبریز,‏تقویم رومیزی97- لاله زار تبریز 1397,‏تقویم رومیزی97- لاله زار تبریز 97,‏تقویم رومیزی97- لاله زار تبریز1397,‏تقویم رومیزی97- لاله زار تبریز97,تقویم سال,تقویم سال 1397,تقویم سال 97,تقویم سال1397,تقویم سال97,تقویم شمسی,تقویم شمسی 1397,تقویم شمسی 97,تقویم شمسی1397,تقویم شمسی97,تقویم طلاکوب,تقویم طلاکوب 1397,تقویم طلاکوب 97,تقویم طلاکوب1397,تقویم طلاکوب97,‏تولید جلد سررسید,‏تولید جلد سررسید 1397,تولید جلد ‏سررسید 20‏,‏تولید جلد ‏سررسید 20‏ 1397,‏تولید جلد ‏سررسید 20‏ 97,‏تولید جلد ‏سررسید 20‏1397,‏تولید جلد ‏سررسید 20‏97,‏تولید جلد سررسید 97,‏تولید جلد سررسید بيست‏,تولید جلد سررسید بيست‏ 1397,تولید جلد سررسید بيست‏ 97,تولید جلد سررسید بيست1397,تولید جلد سررسید بيست97,‏تولید جلد سررسید1397,‏تولید جلد سررسید97,تولید سالنامه,تولید سالنامه 1397,تولید سالنامه 97,تولید سالنامه1397,تولید سالنامه97,تولید سررسید,تولید سررسید 1397,تولید سررسید 97,تولید سررسید آذربایجان,تولید سررسید آذربایجان 1397,تولید سررسید آذربایجان 97,تولید سررسید آذربایجان1397,تولید سررسید آذربایجان97,تولید سررسید اختصاصی برای شرکت ها و ارگان ‏های دولتی,تولید سررسید1397,تولید سررسید97,تولید کننده سررسید,تولید کننده سررسید 1397,تولید کننده سررسید 97,تولید کننده سررسید مدیریتی نفیس,تولید کننده سررسید مدیریتی نفیس 1397,تولید کننده سررسید مدیریتی نفیس 97,تولید کننده سررسید مدیریتی نفیس1397,تولید کننده سررسید مدیریتی نفیس97,تولید کننده سررسید1397,تولید کننده سررسید97,تولید و پخش سررسید و سالنامه سازمان ها و ارگان و ادارات و شرکت های خصوصی و سازمانی,‏‏تولیدسررسید,تولیدسررسید 1397,تولیدسررسید 97,تولیدسررسید1397,تولیدسررسید97,تولیدکننده انواع تقویم وسررسید,تولیدکننده انواع تقویم وسررسید 1397,تولیدکننده انواع تقویم وسررسید 97,تولیدکننده انواع تقویم وسررسید1397,تولیدکننده انواع تقویم وسررسید97,تولیدکننده انواع سررسید,تولیدکننده انواع سررسید 1397,تولیدکننده انواع سررسید 97,تولیدکننده انواع سررسید1397,تولیدکننده انواع سررسید97,جعبه و کاور سررسید,جعبه و کاور سررسید 1397,جعبه و کاور سررسید 97,جعبه و کاور سررسید1397,جعبه و کاور سررسید97,‏جلد ‏سررسید‏‏,‏جلد ‏سررسید‏‏ 1397,‏جلد ‏سررسید‏‏ 97,‏جلد ‏سررسید1397,‏جلد ‏سررسید97,چاپ,چاپ 1397,چاپ 97,چاپ تقویم,چاپ تقویم 1397,چاپ تقویم 97,چاپ تقویم دیواری و رومیزی,‏چاپ تقویم دیواری و رومیزی 1397,‏چاپ تقویم دیواری و رومیزی 97,چاپ تقویم دیواری و رومیزی و طراحی جلد ‏سررسید 1397,‏چاپ تقویم دیواری و رومیزی1397,‏چاپ تقویم دیواری و رومیزی97,چاپ تقویم رومیزی,چاپ سالنامه,چاپ سالنامه 1397,چاپ سالنامه 97,چاپ سالنامه اختصاصی,چاپ سالنامه اختصاصی 1397,چاپ سالنامه اختصاصی 97,چاپ سالنامه در تهران,چاپ سر رسید,چاپ سر رسید اختصاصی,‏چاپ ‏سررسيد,‏چاپ ‏سررسيد 1397,‏چاپ ‏سررسيد 97,‏چاپ ‏سررسيد1397,‏چاپ ‏سررسيد97,چاپ سررسید‏,چاپ سررسید‏ 1397,چاپ سررسید‏ 97,چاپ سررسید آذربایجان,‏چاپ سررسید آذربایجان 1397,‏چاپ سررسید آذربایجان 97,‏چاپ سررسید ‏آذربایجان با عکس,چاپ سررسید ‏آذربایجان با عکس 1397,چاپ سررسید ‏آذربایجان با عکس 97,چاپ سررسید ‏آذربایجان با عکس1397,چاپ سررسید ‏آذربایجان با عکس97,‏چاپ سررسید آذربایجان1397,‏چاپ سررسید آذربایجان97,چاپ سررسید اختصاصی,چاپ سررسید اختصاصی 1397,چاپ سررسید اختصاصی 97,چاپ سررسید اختصاصی1397,چاپ سررسید اختصاصی97,چاپ سررسید ارزان ۱۳۹۷,چاپ سررسید ارزان ۹۷,چاپ سررسید ارزان۱۳۹۷,چاپ سررسید ارزان۹۷,چاپ سررسید تهران,چاپ سررسید1397,چاپ سررسید97,چاپ سرسید,چاپ لاله زار,چاپ لاله زار 1397,چاپ لاله زار 97,‏چاپ لاله زار ‏طراح حرفه ای سررسید,‏چاپ لاله زار ‏طراح حرفه ای سررسید 1397,‏چاپ لاله زار ‏طراح حرفه ای سررسید 97,‏چاپ لاله زار ‏طراح حرفه ای سررسید1397,‏چاپ لاله زار ‏طراح حرفه ای سررسید97,چاپ لاله زار1397,چاپ لاله زار97,چاپ هولوگرام در تبريز,چاپ هولوگرام در تبريز 1397,چاپ هولوگرام در تبريز 97,چاپ هولوگرام در تبريز1397,چاپ هولوگرام در تبريز97,چاپ هولوگرام در تبریز,چاپ هولوگرام در تبریز 1397,چاپ هولوگرام در تبریز 97,چاپ هولوگرام در تبریز1397,چاپ هولوگرام در تبریز97,چاپ و تبليغات,چاپ و تبليغات 1397,چاپ و تبليغات 97,چاپ و تبليغات1397,چاپ و تبليغات97,چاپ و تبلیغات,چاپ و تبلیغات 1397,چاپ و تبلیغات 97,چاپ و تبلیغات1397,چاپ و تبلیغات97,چاپ و صحافی سررسید,چاپ و صحافی سررسید 1397,چاپ و صحافی سررسید 97,چاپ و صحافی سررسید1397,چاپ و صحافی سررسید97,چاپ‏‎ ‎و طراحی سررسید ‏اختصاصی,‏چاپ‏‎ ‎و طراحی سررسید ‏اختصاصی 1397,‏چاپ‏‎ ‎و طراحی سررسید ‏اختصاصی 97,‏چاپ‏‎ ‎و طراحی سررسید ‏اختصاصی1397,‏چاپ‏‎ ‎و طراحی سررسید ‏اختصاصی97,چاپ1397,چاپ97,خدمات تبلیغاتی,خدمات تبلیغاتی 1397,خدمات تبلیغاتی 97,خدمات تبلیغاتی1397,خدمات تبلیغاتی97,خرید دفتر آزاده,‏خرید ‏سالنامه,خرید ‏سالنامه 1397,خرید ‏سالنامه 97,خرید ‏سالنامه1397,خرید ‏سالنامه97,خرید سر رسید,خرید سررسید,خرید سررسید 1397,خرید سررسید 97,خرید سررسید آذربایجان,خرید سررسید آذربایجان 1397,خرید سررسید آذربایجان 97,خرید سررسید آذربایجان1397,خرید سررسید آذربایجان97,خرید سررسید97,خودکار تبلیغاتی,‏خودکار تبلیغاتی 1397,‏خودکار تبلیغاتی1397,دانلود تقویم هجری شمسی,دانلود تقویم هجری شمسی 1397,دانلود تقویم هجری شمسی 97,دانلود تقویم هجری شمسی1397,دانلود تقویم هجری شمسی97,سا 97,سا97,سالنامه,سالنامه 1397,سالنامه 97,سالنامه آزاده,سالنامه آفاق,سالنامه اختصاصی,سالنامه اختصاصی 1397,سالنامه اختصاصی 97,سالنامه اختصاصی1397,سالنامه اختصاصی97,سالنامه ارزان,سالنامه اروپایی,سالنامه اروپایی 1397,سالنامه اروپایی 97,سالنامه اروپایی1397,سالنامه اروپایی97,سالنامه ایران فردا,سالنامه برگ,سالنامه پاتریس,سالنامه تبریز,‏سالنامه تبریز 1397,‏سالنامه تبریز 97,‏سالنامه تبریز1397,‏سالنامه تبریز97,سالنامه تقویم دیواری,سالنامه تقویم دیواری 1397,سالنامه تقویم دیواری 97,سالنامه تقویم دیواری1397,سالنامه تقویم دیواری97,‏سالنامه جدید,‏سالنامه جدید 1397,‏سالنامه جدید 97,‏سالنامه جدید1397,‏سالنامه جدید97,سالنامه چرم,سالنامه چرم 1397,سالنامه چرم 97,سالنامه چرم1397,سالنامه چرم97,سالنامه چرمی,سالنامه چرمی 1397,سالنامه چرمی 97,سالنامه چرمی1397,سالنامه چرمی97,سالنامه رث,سالنامه سال,سالنامه سال ‏‏‏ 1397,سالنامه سال ‏‏‏ 97,سالنامه سال 1397,سالنامه سال 97,سالنامه سال1397,سالنامه سال97,سالنامه سررسید آپادانا,سالنامه سلفون,سالنامه سلفون 1397,سالنامه سلفون 97,سالنامه سلفون1397,سالنامه سلفون97,سالنامه سلفونی ۱۳۹۷,سالنامه سلفونی ۹۷,سالنامه سلفونی سلفون,سالنامه سلفونی سلفون 1397,سالنامه سلفونی سلفون1397,سالنامه سلفونی۱۳۹۷,سالنامه سلفونی۹۷,سالنامه شفق,سالنامه ققنوس,سالنامه کاوا,سالنامه گالینگور,سالنامه گالینگور 1397,سالنامه گالینگور 97,سالنامه گالینگور1397,سالنامه گالینگور97,سالنامه لاله زار,سالنامه لاله زار 1397,سالنامه لاله زار 97,سالنامه لاله ‏زار تولید کننده انواع ‏تقویم و ‏سررسید آذربایجان,سالنامه لاله زار تولید کننده انواع تقویم و سررسید1397 آذربایجان,‎سالنامه لاله زار تولید ‏کننده انواع سررسید‏,‏سالنامه لاله زار تولیدکننده ‏‏انواع سررسید‏‏,‏سالنامه لاله زار تولیدکننده انواع سررسید و‏‎ ‎دفتر تلفن,سالنامه لاله زار1397,سالنامه لاله زار97,‏سالنامه مدیریتی ‏‏‏,‏سالنامه مدیریتی ‏‏‏ 1397,‏سالنامه مدیریتی ‏‏‏ 97,‏سالنامه مدیریتی 1397,‏سالنامه مدیریتی 97,سالنامه نفیس,سالنامه نفیس 1397,سالنامه نفیس 97,سالنامه نفیس1397,سالنامه نفیس97,سالنامه نیک,سالنامه وزیری,سالنامه وزیری 1397,سالنامه وزیری 97,سالنامه وزیری1397,سالنامه وزیری97,سالنامه1397,سالنامه97,ست تقویم رومیزی,ست تقویم رومیزی 1397,ست تقویم رومیزی 97,ست تقویم رومیزی1397,ست تقویم رومیزی97,ست تقویم و سررسید,ست تقویم و سررسید 1397,ست تقویم و سررسید 97,ست تقویم و سررسید1397,ست تقویم و سررسید97,ست دفتر تلفن تقویم رومیزی,ست دفتر تلفن تقویم رومیزی 1397,ست دفتر تلفن تقویم رومیزی 97,ست دفتر تلفن تقویم رومیزی1397,ست دفتر تلفن تقویم رومیزی97,ست رومیزی,ست رومیزی 1397,ست رومیزی 97,ست رومیزی1397,ست رومیزی97,‏ست سررسید ‏تقویم,‏ست سررسید ‏تقویم 1397,‏ست سررسید ‏تقویم 97,‏ست سررسید ‏تقویم1397,‏ست سررسید ‏تقویم97,ست سررسید و دفتر تلفن,ست سررسید و دفتر تلفن 1397,ست سررسید و دفتر تلفن 97,ست سررسید و دفتر تلفن1397,ست سررسید و دفتر تلفن97,ست مدیریتی,ست مدیریتی 1397,ست مدیریتی 97,ست مدیریتی ارگانایزر,ست مدیریتی1397,ست مدیریتی97,سر رسید 1397,سر رسید 97,سر رسید آزاده,سر رسید اختصاصی,سر رسید برگ,سر رسید دوروزه,سر رسید دوروزه 1397,سر رسید دوروزه 97,سر رسید دوروزه1397,سر رسید دوروزه97,سر رسید روزانه,سر رسید روزانه 1397,سر رسید روزانه 97,سر رسید روزانه1397,سر رسید روزانه97,سر رسید لاله زار,سر رسید هفتگی,سر رسید هفتگی 1397,سر رسید هفتگی 97,سر رسید هفتگی1397,سر رسید هفتگی97,سر رسید1397,‏سررسد,‏سررسد 1397,‏سررسد 97,‏سررسد1397,‏سررسد97,‏سررسيد,‏سررسيد 1397,‏سررسيد 97,‏‏سررسيد اختصاصي,‏‏سررسيد اختصاصي 1397,‏‏سررسيد اختصاصي 97,‏‏سررسيد اختصاصي1397,‏‏سررسيد اختصاصي97,‏سررسيد ‏ارزان,‏سررسيد ‏ارزان 1397,‏سررسيد ‏ارزان 97,‏سررسيد ‏ارزان1397,‏سررسيد ‏ارزان97,‏سررسيد ‏‏ارگانايزر,‏سررسيد ‏‏ارگانايزر 1397,‏سررسيد ‏‏ارگانايزر 97,‏سررسيد ‏‏ارگانايزر1397,‏سررسيد ‏‏ارگانايزر97,سررسيد بيست نفيس,‏سررسيد بيست نفيس 1397,‏سررسيد بيست نفيس 97,‏سررسيد بيست نفيس1397,‏سررسيد بيست نفيس97,‏سررسيد تبليغاتي,سررسيد تبليغاتي 1397,سررسيد تبليغاتي 97,سررسيد تبليغاتي1397,سررسيد تبليغاتي97,‎سررسيد ‏‏چرمي,‎سررسيد ‏‏چرمي 1397,‎سررسيد ‏‏چرمي 97,‎سررسيد ‏‏چرمي1397,‎سررسيد ‏‏چرمي97,‏سررسيد ‏دستيار,‏‏‏سررسيد ‏دستيار 1397,‏‏‏سررسيد ‏دستيار 97,‏‏‏سررسيد ‏دستيار1397,‏‏‏سررسيد ‏دستيار97,‏‏سررسيد سال,‏سررسيد سال 1397,‏سررسيد سال 97,‏سررسيد سال1397,‏سررسيد سال97,‏سررسيد ‏مديران,سررسيد ‏مديران 1397,سررسيد ‏مديران 97,سررسيد ‏مديران1397,سررسيد ‏مديران97,‏سررسيد مديريتي,‏سررسيد مديريتي 1397,‏سررسيد مديريتي 97,‏سررسيد مديريتي1397,‏سررسيد مديريتي97,‏سررسيد نفيس,‏سررسيد نفيس 1397,‏سررسيد نفيس 97,‏سررسيد نفيس1397,‏سررسيد نفيس97,‏سررسيد1397,‏سررسيد97,سررسید,‏سررسید ‏‏ با تیراژ هزار و ‏میلیونی‏‏,‏سررسید ‏‏ با تیراژ هزار و ‏میلیونی1397,‏سررسید ‏‏ با تیراژ هزار و ‏میلیونی97,‏سررسید ‏ در تبریز‏‏,‏سررسید ‏ در تبریز‏‏ 1397,‏سررسید ‏ در تبریز‏‏ 97,‏سررسید ‏ در تبریز1397,‏سررسید ‏ در تبریز97,سررسید 1397,سررسید 2روزه,سررسید 2روزه 1397,سررسید 2روزه 97,سررسید 2روزه1397,سررسید 2روزه97,سررسید 97,سررسید آذربایجان,سررسید آذربایجان 1397,سررسید آذربایجان 97,سررسید آذربایجان با ‏عکسهای رنگی,سررسید آذربایجان با ‏عکسهای رنگی 1397,سررسید آذربایجان با ‏عکسهای رنگی 97,سررسید آذربایجان با عکسهای رنگی جلد ‏سلفونی و چرمی,سررسید ‏آذربایجان با عکسهای رنگی جلد سلفونی و چرمی ‏‎ 1397,سررسید آذربایجان با عکسهای ‏‏رنگی جلد سلفونی و ‏چرمی 1397,سررسید آذربایجان با عکسهای رنگی جلد سلفونی و چرمی 97,سررسید آذربایجان با ‏عکسهای رنگی1397,سررسید آذربایجان با ‏عکسهای رنگی97,سررسید آذربایجان1397,سررسید آذربایجان97,سررسید آزاده,سررسید آزاده 1397,سررسید آزاده 97,سررسید آزاده1397,سررسید آزاده97,سررسید آفاق,سررسید آفاق 1397,سررسید آفاق 97,سررسید آفاق1397,سررسید آفاق97,سررسید اختصاصی,سررسید اختصاصی 1397,سررسید اختصاصی 97,سررسید ‏اختصاصی ارزان,سررسید ‏اختصاصی ارزان 1397,سررسید ‏اختصاصی ارزان 97,سررسید ‏اختصاصی ارزان1397,سررسید ‏اختصاصی ارزان97,سررسید اختصاصی چاپ سررسید ارزان,سررسید اختصاصی چاپ سررسید ارزان 1397,سررسید اختصاصی چاپ سررسید ارزان1397,‎‏سررسید اختصاصی ‏سررسید مدیران,‏‎‏سررسید اختصاصی ‏سررسید مدیران 1397,‏‎‏سررسید اختصاصی ‏سررسید مدیران 97,‏‎‏سررسید اختصاصی ‏سررسید مدیران1397,‏‎‏سررسید اختصاصی ‏سررسید مدیران97,‏سررسید اختصاصی لاله زار‏‏,سررسید اختصاصی لاله زار‏‏ 1397,سررسید اختصاصی لاله زار‏‏ 97,سررسید اختصاصی لاله زار1397,سررسید اختصاصی لاله زار97,سررسید اختصاصی1397,سررسید اختصاصی97,‏سررسید اداری‎,‏سررسید اداری‎ 1397,‏سررسید اداری‎ 97,‏سررسید اداری1397,‏سررسید اداری97,سررسید ارزان,‏‏سررسید ارزان 1397,‏‏سررسید ارزان 97,‏‏سررسید ارزان سال,سررسید ارزان سال 1397,سررسید ارزان سال 97,سررسید ارزان سال1397,سررسید ارزان سال97,سررسید ارزان قيمت,سررسید ارزان قيمت 1397,سررسید ارزان قيمت 97,سررسید ارزان قيمت1397,سررسید ارزان قيمت97,سررسید ارزان قیمت,سررسید ارزان قیمت 1397,سررسید ارزان قیمت 97,سررسید ارزان قیمت1397,سررسید ارزان قیمت97,‏‏سررسید ارزان1397,‏‏سررسید ارزان97,‏سررسید ارشک,سررسید ارگانایزر,سررسید ارگانایزر 1397,سررسید ارگانایزر 97,‏سررسید ‏ارگانایزر ‏سال,‏سررسید ‏ارگانایزر ‏سال 1397,‏سررسید ‏ارگانایزر ‏سال 97,‏سررسید ‏ارگانایزر ‏سال1397,‏سررسید ‏ارگانایزر ‏سال97,سررسید ارگانایزر1397,سررسید ارگانایزر97,سررسید اروپایی,سررسید اروپایی 1397,سررسید اروپایی 97,سررسید اروپایی1397,سررسید اروپایی97,‎سررسید اصفهان‏‎,‎سررسید اصفهان‏‎ 1397,‎سررسید اصفهان‏‎ 97,‎سررسید اصفهان1397,‎سررسید اصفهان97,سررسید ایران فردا,سررسید با تیراژ بالا,سررسید با تیراژ بالا 1397,سررسید با تیراژ بالا 97,سررسید با تیراژ بالا1397,سررسید با تیراژ بالا97,سررسید با تیراژ هزار و میلیونی,سررسید با تیراژ هزار و میلیونی 1397,سررسید با تیراژ هزار و میلیونی 97,سررسید با تیراژ هزار و میلیونی1397,سررسید با تیراژ هزار و میلیونی97,سررسید با جعبه,سررسید با جعبه 1397,سررسید با جعبه 97,سررسید با جعبه1397,سررسید با جعبه97,سررسید با جلد ‏سلفونی و چرمی,سررسید با جلد ‏سلفونی و چرمی 1397,سررسید با جلد ‏سلفونی و چرمی 97,سررسید با جلد ‏سلفونی و چرمی1397,سررسید با جلد ‏سلفونی و چرمی97,سررسید با خودکار و جعبه,سررسید با خودکار و جعبه 1397,سررسید با خودکار و جعبه 97,سررسید با خودکار و جعبه1397,سررسید با خودکار و جعبه97,سررسید برکه,سررسید برکه 1397,سررسید برکه 97,سررسید برکه1397,سررسید برکه97,سررسید برگ,‎سررسید بيست,‎سررسید بيست 1397,‎سررسید بيست 97,‎سررسید بيست1397,‎سررسید بيست97,سررسید تبریز,سررسید تبریز 1397,سررسید تبریز 97,سررسید تبریز1397,سررسید تبریز97,سررسید تبلیغاتی,سررسید تبلیغاتی 1397,سررسید تبلیغاتی 97,سررسید تبلیغاتی1397,سررسید تبلیغاتی97,سررسید ترمو,سررسید ترمو 1397,سررسید ترمو 97,سررسید ترمو1397,سررسید ترمو97,سررسید تقویم دیواری,سررسید تقویم دیواری 1397,سررسید تقویم دیواری 97,سررسید تقویم دیواری1397,سررسید تقویم دیواری97,سررسید تقویم رومیزی,سررسید تقویم رومیزی 1397,سررسید تقویم رومیزی 97,سررسید تقویم رومیزی1397,سررسید تقویم رومیزی97,سررسید جدید,سررسید جدید 1397,سررسید جدید 97,‏سررسید جدید سال,‏سررسید جدید سال 1397,‏سررسید جدید سال 97,‏سررسید جدید سال1397,‏سررسید جدید سال97,سررسید جدید1397,سررسید جدید97,سررسید جعبه دار,سررسید جعبه دار 1397,سررسید جعبه دار 97,سررسید جعبه دار1397,سررسید جعبه دار97,سررسید جلد چرم,سررسید جلد چرم 1397,سررسید جلد چرم 97,سررسید جلد چرم گروه تبلیغاتی لاله زار,سررسید جلد چرم گروه تبلیغاتی لاله زار 1397,سررسید جلد چرم گروه تبلیغاتی لاله زار 97,سررسید جلد چرم گروه تبلیغاتی لاله زار1397,سررسید جلد چرم گروه تبلیغاتی لاله زار97,سررسید جلد چرم1397,سررسید جلد چرم97,سررسید جمعه جدا,سررسید جمعه جدا 1397,سررسید جمعه جدا 97,سررسید جمعه جدا1397,سررسید جمعه جدا97,سررسید جمعه مشترک,سررسید جمعه مشترک 1397,سررسید جمعه مشترک 97,سررسید جمعه مشترک1397,سررسید جمعه مشترک97,‏‏‏سررسید‏‏ چاپ سررسید,‏‏‏سررسید‏‏ چاپ سررسید 1397,‏‏‏سررسید‏‏ چاپ سررسید 97,‏‏‏سررسید‏‏ چاپ سررسید1397,‏‏‏سررسید‏‏ چاپ سررسید97,سررسید چرم,سررسید چرم 1397,سررسید چرم 97,سررسید چرم1397,سررسید چرم97,‏سررسید ‏چرمی,‏سررسید ‏چرمی 1397,‏سررسید ‏چرمی 97,‏سررسید ‏چرمی1397,‏سررسید ‏چرمی97,سررسید حافظ,سررسید حافظ 1397,سررسید حافظ 97,سررسید حافظ1397,سررسید حافظ97,سررسید خشتی,سررسید خشتی 1397,سررسید خشتی 97,سررسید خشتی1397,سررسید خشتی97,سررسید دالبری,سررسید دالبری 1397,سررسید دالبری 97,سررسید دالبری1397,سررسید دالبری97,سررسید در تبریز,سررسید در تبریز 1397,سررسید در تبریز 97,سررسید در تبریز1397,سررسید در تبریز97,سررسید دستیار,سررسید دستیار 1397,سررسید دستیار 97,سررسید دستیار1397,سررسید دستیار97,‏سررسید دوختي,‏سررسید دوختي 1397,‏سررسید دوختي 97,‏سررسید دوختي1397,‏سررسید دوختي97,سررسید دوختی,سررسید دوختی 1397,سررسید دوختی 97,سررسید دوختی1397,سررسید دوختی97,سررسید دور چسب,سررسید دور چسب 1397,سررسید دور چسب 97,سررسید دور چسب1397,سررسید دور چسب97,سررسید دوروزه,سررسید دوروزه 1397,سررسید دوروزه 97,سررسید دوروزه1397,سررسید دوروزه97,سررسید دیواری,سررسید دیواری 1397,سررسید دیواری 97,سررسید دیواری1397,سررسید دیواری97,سررسید رث,سررسید رحلی,‏سررسید رحلی 1397,‏سررسید رحلی 97,‏سررسید رحلی1397,‏سررسید رحلی97,‏سررسید رقعی,سررسید رقعی 1397,سررسید رقعی 97,‏سررسید رقعی روزانه,‏سررسید رقعی روزانه 1397,‏سررسید رقعی روزانه 97,‏سررسید رقعی روزانه1397,‏سررسید رقعی روزانه97,سررسید رقعی1397,سررسید رقعی97,سررسید روزانه,سررسید روزانه 1397,سررسید روزانه 97,‏سررسید روزانه چرمی,‏سررسید روزانه چرمی 1397,‏سررسید روزانه چرمی 97,‏سررسید روزانه چرمی1397,‏سررسید روزانه چرمی97,سررسید روزانه1397,سررسید روزانه97,سررسید رومیزی,سررسید رومیزی 1397,سررسید رومیزی 97,سررسید رومیزی1397,سررسید رومیزی97,سررسید سال,سررسید سال 1397,سررسید سال 97,‏سررسید سال ‏جدید,سررسید سال ‏جدید 1397,سررسید سال ‏جدید 97,سررسید سال ‏جدید1397,سررسید سال ‏جدید97,سررسید سال1397,سررسید سال97,سررسید سایز رحلی,سررسید سایز رحلی 1397,سررسید سایز رحلی 97,سررسید سایز رحلی1397,سررسید سایز رحلی97,‏سررسید سررسید وزیری,‏سررسید سررسید وزیری 1397,‏سررسید سررسید وزیری 97,‏سررسید سررسید وزیری1397,‏سررسید سررسید وزیری97,سررسید سلفون,سررسید سلفون 1397,سررسید سلفون 97,سررسید سلفون1397,سررسید سلفون97,سررسید سلفونی,سررسید سلفونی 1397,سررسید سلفونی 97,سررسید سلفونی1397,سررسید سلفونی97,سررسید سیلک,سررسید سیلک 1397,سررسید سیلک 97,سررسید سیمی,سررسید ‏شاهنامه 1397,سررسید ‏شاهنامه 97,سررسید ‏شاهنامه1397,سررسید ‏شاهنامه97,سررسید شفق,سررسید شفق 1397,سررسید شفق 97,سررسید شفق1397,سررسید شفق97,سررسید شيراز,‎سررسید شيك اصفهان 1397,‎سررسید شيك اصفهان 97,‎سررسید شيك اصفهان1397,‎سررسید شيك اصفهان97,سررسید شیک,سررسید شیک 1397,سررسید شیک 97,سررسید شیک1397,سررسید شیک97,سررسید طرح اروپایی,سررسید طرح اروپایی 1397,سررسید طرح اروپایی 97,سررسید طرح اروپایی1397,سررسید طرح اروپایی97,سررسید طلاکوب,سررسید طلاکوب 1397,سررسید طلاکوب 97,سررسید طلاکوب1397,سررسید طلاکوب97,‏سررسید فنري,‏سررسید فنري 1397,‏سررسید فنري 97,‏سررسید فنري1397,‏سررسید فنري97,سررسید فنری,سررسید فنری 1397,سررسید فنری 97,سررسید فنری1397,سررسید فنری97,سررسید ققنوس,‎سررسید كرمان,‎سررسید كرمان 1397,‎سررسید كرمان 97,‎سررسید كرمان1397,‎سررسید كرمان97,‏سررسید كلاسوري,‏سررسید كلاسوري 1397,‏سررسید كلاسوري 97,‏سررسید كلاسوري1397,‏سررسید كلاسوري97,سررسید کاوا,سررسید کلاسوری,سررسید کلاسوری 1397,سررسید کلاسوری 97,سررسید کلاسوری1397,سررسید کلاسوری97,سررسید کیفی,‏سررسید کیفی 1397,‏سررسید کیفی 97,‏سررسید کیفی1397,‏سررسید کیفی97,سررسید گالینگور,سررسید گالینگور 1397,سررسید گالینگور 97,سررسید گالینگور1397,سررسید گالینگور97,‏سررسید گلاسوري,‏سررسید گلاسوري 1397,‏سررسید گلاسوري 97,‏سررسید گلاسوري1397, ,سررسید مدیران 97,سررسید مدیران1397,سررسید مدیران97,سررسید مدیریت زمان,سررسید مدیریت زمان 1397,سررسید مدیریت زمان 97,سررسید مدیریت زمان1397,سررسید مدیریت زمان97,‏سررسید مدیریتی,‏سررسید مدیریتی 1397,‏سررسید مدیریتی 97,‏سررسید مدیریتی سال,سررسید مدیریتی سال 1397,سررسید مدیریتی سال 97,سررسید مدیریتی سال1397,سررسید مدیریتی سال97,سررسید مدیریتی نفیس,سررسید مدیریتی نفیس 1397,سررسید مدیریتی نفیس 97,سررسید مدیریتی نفیس1397,سررسید مدیریتی نفیس97,‏سررسید مدیریتی1397,‏سررسید مدیریتی97,سررسید مهر,سررسید مهر 1397,سررسید مهر 97,سررسید مهر1397,سررسید مهر97,‏سررسید مولانا,‏سررسید مولانا 1397,‏سررسید مولانا 97,‏سررسید مولانا1397,‏سررسید مولانا97,سررسید میلادی,سررسید میلادی 1397,سررسید میلادی 97,سررسید میلادی1397,سررسید میلادی97,سررسید نامه,سررسید نامه 1397,سررسید نامه 97,سررسید نامه1397,سررسید نامه97,سررسید نفیس,سررسید نفیس 1397,سررسید نفیس 97,‏سررسید ‏‏نفیس سال,‏سررسید ‏‏نفیس سال 1397,‏سررسید ‏‏نفیس سال 97,‏سررسید ‏‏نفیس سال1397,‏سررسید ‏‏نفیس سال97,سررسید نفیس سررسید,سررسید نفیس سررسید 1397,سررسید نفیس سررسید 97,سررسید نفیس سررسید1397,سررسید نفیس سررسید97,‏‏سررسید نفیس مدل ‏جدید‏‏,‏‏سررسید نفیس مدل ‏جدید‏‏ 1397,‏‏سررسید نفیس مدل ‏جدید‏‏ 97,‏‏سررسید نفیس مدل ‏جدید1397,‏‏سررسید نفیس مدل ‏جدید97,سررسید نفیس ‏مدیریتی,سررسید نفیس ‏مدیریتی 1397,سررسید نفیس ‏مدیریتی 97,سررسید نفیس ‏مدیریتی1397,سررسید نفیس ‏مدیریتی97,سررسید نفیس1397,سررسید نفیس97,سررسید نوبت دهی,سررسید نوبت دهی 1397,سررسید نوبت دهی 97,سررسید نوبت دهی1397,سررسید نوبت دهی97,سررسید نیک,سررسید نیک 1397,سررسید نیک 97,سررسید نیک1397,سررسید نیک97,سررسید هفتگی,سررسید هفتگی 1397,سررسید هفتگی 97,سررسید هفتگی1397,سررسید هفتگی97,سررسید همکاری,‏سررسید همکاری 1397,‏سررسید همکاری 97,‏سررسید همکاری1397,‏سررسید همکاری97,‎سررسید و ‏ارگانایزر,سررسید و ارگانایزر 1397,سررسید و ارگانایزر 97,سررسید و ارگانایزر1397,سررسید و ارگانایزر97,‏‏‏سررسید و ارگانیزر,سررسید و ارگانیزر 1397,سررسید و ارگانیزر 97,سررسید و ارگانیزر1397,سررسید و ارگانیزر97,سررسید وزیری,سررسید وزیری 1397,سررسید وزیری 97,سررسید وزیری روزانه,سررسید وزیری روزانه 1397,سررسید وزیری روزانه 97,سررسید وزیری روزانه1397,سررسید وزیری روزانه97,سررسید وزیری1397,سررسید وزیری97,سررسید ویژه مدیران,سررسید ویژه مدیران 1397,سررسید ویژه مدیران 97,سررسید ویژه مدیران1397,سررسید ویژه مدیران97,سررسید ویژه مهندسی,سررسید ویژه مهندسی 1397,سررسید ویژه مهندسی 97,سررسید ویژه مهندسی1397,سررسید ویژه مهندسی97,‎سررسید یکروزه اختصاصی جلد ‏سلفون و چرمی,‎سررسید یکروزه اختصاصی جلد سلفون و چرمی ‏‎ 1397,‏سررسید یکروزه ‏اختصاصی جلد سلفون و ‏چرمی 1397,‎سررسید ‏یکروزه اختصاصی جلد سلفون و چرمی1397,سررسید یکروزه اختصاصی دوختی و فنری,سررسید یکروزه اختصاصی دوختی و فنری ‏‎ 1397,سررسید یکروزه اختصاصی دوختی و فنری ‏‎ هیلا,سررسید یکروزه اختصاصی دوختی و فنری 1397,سررسید یکروزه اختصاصی دوختی و فنری 97,سررسید یکروزه اختصاصی دوختی و فنری1397,سررسید یکروزه اختصاصی دوختی و فنری97,سررسید1397,سررسید97,سررسیداروپایی 1397,سررسیداروپایی 97,سررسیداروپایی1397,سررسیداروپایی97,سررسیدجدید,سررسیدجدید 1397,سررسیدجدید 97,سررسیدجدید1397,سررسیدجدید97,سررسیدداغی,سررسیدداغی 1397,سررسیدداغی 97,سررسیدداغی1397,سررسیدداغی97,سررسیدرومیزی,سررسیدرومیزی 1397,سررسیدرومیزی 97,سررسیدرومیزی1397,سررسیدرومیزی97,‏سررسیدسال‏‏,‏سررسیدسال‏‏ 1397,‏سررسیدسال‏‏ 97,‏سررسیدسال1397,‏سررسیدسال97,سررسیدگالینگور,سررسیدگالینگور 1397,سررسیدگالینگور 97,سررسیدگالینگور1397,سررسیدگالینگور97,سررسیدهای جدید,سررسیدهای جدید 1397,سررسیدهای جدید 97,سررسیدهای جدید1397,سررسیدهای جدید97,سررسیدیکروزه اختصاصی ‏دوختی و فنری,سررسیدیکروزه اختصاصی ‏دوختی و فنری 1397,سررسیدیکروزه اختصاصی ‏دوختی و فنری 97,سررسیدیکروزه اختصاصی ‏دوختی و فنری1397,سررسیدیکروزه اختصاصی ‏دوختی و فنری97,سرسید,سرسید 1397,سرسید 97,سرسید اختصاصی,‏سفارش انواع سررسید ‏‏‏,‏‏سفارش انواع سررسید ‏‏‏ 1397,‏‏سفارش انواع سررسید ‏‏‏ 97,سفارش انواع سررسید 1397,سفارش انواع سررسید 97,سفارش انواع سررسید1397,سفارش انواع سررسید97,‏سفارش انواع سررسیدفروش سررسید‏‏,سفارش انواع سررسیدفروش سررسید‏‏ 1397,سفارش انواع سررسیدفروش سررسید‏‏ 97,سفارش انواع سررسیدفروش سررسید1397,سفارش انواع سررسیدفروش سررسید97,سفارش سالنامه,سفارش سالنامه 1397,سفارش سالنامه 97,سفارش سر رسید,سفارش سررسید,سفارش سررسید 1397,سفارش سررسید 97,سفارش سررسید اختصاصی,سفارش سررسید اختصاصی 1397,سفارش سررسید اختصاصی 97,سفارش سررسید اختصاصی1397,سفارش سررسید اختصاصی97,سلفونی,سلفونی 1397,سلفونی 97,سلفونی1397,سلفونی97,صحافی حرفه ای ‏سررسید,صحافی حرفه ای ‏سررسید 1397,صحافی حرفه ای ‏سررسید 97,صحافی حرفه ای ‏سررسید1397,صحافی حرفه ای ‏سررسید97,صحافی سالنامه,صحافی سررسید,صحافی سررسید 1397,صحافی سررسید 97,صحافی سررسید1397,صحافی سررسید97,طراحان ‏حرفه ای ‏همراه ‏با طراحی سررسید,‏طراحی جلد سررسید,‏طراحی جلد سررسید 1397,‏طراحی جلد سررسید 97,‏طراحی جلد سررسید1397,‏طراحی جلد سررسید97,طراحی سررسید,طراحی سررسید 1397,طراحی سررسید 97,طراحی سررسید اختصاصی,طراحی سررسید اختصاصی 1397,طراحی سررسید اختصاصی 97,‏طراحی سررسید ‏اختصاصی ارزان,‏طراحی سررسید ‏اختصاصی ارزان 1397,‏طراحی سررسید ‏اختصاصی ارزان 97,‏طراحی سررسید ‏اختصاصی ارزان1397,‏طراحی سررسید ‏اختصاصی ارزان97,طراحی سررسید اختصاصی1397,طراحی سررسید اختصاصی97,طراحی سررسید1397,طراحی سررسید97,طراحی صفحات داخلی سررسید,طراحی کلیشه ‏سررسید,طراحی کلیشه ‏سررسید 1397,طراحی کلیشه ‏سررسید 97,طراحی کلیشه ‏سررسید1397,طراحی کلیشه ‏سررسید97,طراحی لت ‏سررسید,طراحی لت ‏سررسید 1397,طراحی لت ‏سررسید 97,طراحی لت ‏سررسید1397,طراحی لت ‏سررسید97,‎‏طراحی هولوگرام امنیتی در ‏تبریز,‎‏طراحی هولوگرام امنیتی در ‏تبریز 1397,‎‏طراحی هولوگرام امنیتی در ‏تبریز 97,‎‏طراحی هولوگرام امنیتی در ‏تبریز1397,‎‏طراحی هولوگرام امنیتی در ‏تبریز97,طرح جدید سررسید,طرح جدید سررسید 1397,طرح جدید سررسید 97,طرح جدید سررسید1397,طرح جدید سررسید97,طرح سررسید,طرح سررسید 1397,طرح سررسید 97,طرح سررسید1397,طرح سررسید97,فارسی بدون فاصله‏,فارسی بدون فاصله‏ 1397,فارسی بدون فاصله‏ 97,فارسی بدون فاصله1397,فارسی بدون فاصله97,فرم بندی سررسید,فروش تقویم حصیری,فروش تقویم حصیری 1397,فروش تقویم حصیری 97,فروش تقویم حصیری1397,فروش تقویم حصیری97,فروش سررسید,فروش سررسید 1397,فروش سررسید 97,فروش سررسید آذربایجان,فروش سررسید آذربایجان 1397,فروش سررسید آذربایجان 97,فروش سررسید آذربایجان1397,فروش سررسید آذربایجان97,‏‏فروش سررسید ‏اختصاصی,فروش سررسید اختصاصی 1397,فروش سررسید اختصاصی 97,فروش سررسید اختصاصی1397,فروش سررسید اختصاصی97,‏فروش سررسید ارزان‏‏,فروش سررسید ارزان‏‏ 1397,فروش سررسید ارزان‏‏ 97,فروش سررسید ارزان1397,فروش سررسید ارزان97,فروش سررسید1397,فروش سررسید97,فلش اختصاصي,فلش اختصاصي 1397,فلش اختصاصي 97,فلش اختصاصي1397,فلش اختصاصي97,فلش مموري اختصاصی,فلش مموري اختصاصی 1397,فلش مموري اختصاصی 97,فلش مموري اختصاصی1397,فلش مموري اختصاصی97,قیمت چاپ سالنامه,قیمت چاپ سالنامه 1397,قیمت چاپ سر رسید,قیمت چاپ سر رسید 1397,قیمت چاپ سر رسید 97,قیمت چاپ سررسید,قیمت چاپ سررسید 1397,قیمت چاپ سررسید 97,قیمت چاپ سررسید97,قیمت سالنامه,قیمت سالنامه 1397,قیمت سر رسید,‏قیمت ‏‏سررسید,‏قیمت ‏‏سررسید 1397,‏قیمت ‏‏سررسید 97,قیمت سررسید آذربایجان,قیمت سررسید آذربایجان 1397,قیمت سررسید آذربایجان 97,قیمت سررسید آذربایجان1397,قیمت سررسید آذربایجان97,‏قیمت ‏‏سررسید1397,‏قیمت ‏‏سررسید97,قیمت سررسیدآذربایجان,قیمت سررسیدآذربایجان 1397,قیمت سررسیدآذربایجان 97,قیمت سررسیدآذربایجان1397,قیمت سررسیدآذربایجان97,لاله زار تبریز,لاله زار تبریز 1397,لاله زار تبریز 97,لاله زار تبریز1397,لاله زار تبریز97,‏لاله زارآذربایجان,‏لاله زارآذربایجان 1397,‏لاله زارآذربایجان 97,‏لاله زارآذربایجان1397,‏لاله زارآذربایجان97,مجتمع ‏چاپ و تبليغات لاله زار بزرگترین تولید کننده سررسید و سالنامه در ایران,مجتمع چاپ و تبلیغات لاله زار بزرگترین تولید کننده سررسید و سالنامه در ایران,مشاور چاپ حرفه ای سررسید,مشاور چاپ حرفه ای سررسید 1397,مشاور چاپ حرفه ای سررسید 97,مشاور چاپ حرفه ای سررسید1397,مشاور چاپ حرفه ای سررسید97,‏مشاور طراحی حرفه ای سررسید,‏مشاور طراحی حرفه ای سررسید 1397,‏مشاور طراحی حرفه ای سررسید 97,‏مشاور طراحی حرفه ای سررسید1397,‏مشاور طراحی حرفه ای سررسید97,‏مشخصات و قيمت ‏انواع سررسيد,‏مشخصات و قيمت ‏انواع سررسيد 1397,‏مشخصات و قيمت ‏انواع سررسيد 97,‏مشخصات و قيمت ‏انواع سررسيد1397,‏مشخصات و قيمت ‏انواع سررسيد97,‏مشخصات و قیمت ‏انواع ‏سررسید,‏مشخصات و قیمت ‏انواع ‏سررسید 1397,‏مشخصات و قیمت ‏انواع ‏سررسید 97,‏مشخصات و قیمت ‏انواع ‏سررسید1397,‏مشخصات و قیمت ‏انواع ‏سررسید97,نرم افزار طراحی سررسید,نمونه سررسید,نمونه سررسید 1397,نمونه سررسید 97,نمونه سررسید آذربایجان,نمونه سررسید آذربایجان 1397,نمونه سررسید آذربایجان 97,نمونه سررسید آذربایجان1397,نمونه سررسید آذربایجان97,نمونه سررسید1397,نمونه سررسید97,هدايای تبليغاتي,هدايای تبليغاتي 1397,هدايای تبليغاتي 97,هدايای تبليغاتي1397,هدايای تبليغاتي97,هدایای تبلیغاتی,هدایای تبلیغاتی 1397,هدایای تبلیغاتی 97,هدایای تبلیغاتی جدید,هدایای تبلیغاتی جدید 1397,هدایای تبلیغاتی جدید 97,هدایای تبلیغاتی جدید1397,هدایای تبلیغاتی جدید97,هدایای تبلیغاتی1397,هدایای تبلیغاتی97,‏‏هدایای عید نوروز سررسید,‏‏هدایای عید نوروز سررسید 1397,‏‏هدایای عید نوروز سررسید 97,‏‏هدایای عید نوروز سررسید1397,‏‏هدایای عید نوروز سررسید97,هدیه تبلیغاتی متفاوت,هدیه تبلیغاتی متفاوت 1397,هدیه تبلیغاتی متفاوت 97,هدیه تبلیغاتی متفاوت1397,هدیه تبلیغاتی متفاوت97,‏هدیه نوروزی ‏نوروز,‏هدیه نوروزی ‏نوروز 1397,‏هدیه نوروزی ‏نوروز 97,‏هدیه نوروزی ‏نوروز1397,‏هدیه نوروزی ‏نوروز97,‏یادداشت رومیزی‏,‏یادداشت رومیزی‏ 1397,‏یادداشت رومیزی‏ 97,‏یادداشت رومیزی1397,‏یادداشت رومیزی